Alicja i Marcin

Sesja zakochanych w pieninach

przewiń w dół

Alicja i Marcin|Sesja zakochanych w Pieninach

Sesja zakochanych tych dwojga młodych ludzi to był całkowity spontan. Od jakiegoś czasu chodziła za mną chęć wybrania się na Wysoki Wierch – jeden z pienińskich szczytów z którego roztacza się bajeczna panorama z Trzema Koronami na czele. Nie zwlekając sprawdziłem warunki pogodowe i wrzuciłem informacje o moich planach na instagrama. Po paru minutach odpowiedzieli Alicja i Marcin. Bardzo sympatyczna para zakochanych po uszy ludzi. Nie znaliśmy się wczeniej, ale kto wie – może wykonam kiedyś dla nich reportaż ślubny. Uzgodniliśmy szczegóły i już przed 4 rano maszerowaliśmy raźnie w kierunku szczytu. Co prawda miałem nadzieję na okalające wzniesienia mgły, pogoda jednak miło zaskoczyła nas doskonałą przejrzystością powietrza ukazując naszym oczom Pieniny oraz Tatry w całej swej okazałości.

Wysoki Wierch – sesja zakochanych z widokiem na Tatry

Celem wyprawy był Wysoki Wierch. Jest to wzniesienie położone w Małych Pieninach na granicy Polski i Słowacji. Jego wysokość (898 m n.p.m.) pozwala na łatwe dotarcie na jego szczyt, a fakt że pozbawiony jest on zadrzewienia pozwala na zachwycenie się niesamowitymi widokami na Tatry, Gorce oraz Beskid Wyspowy. Dla osób, które pochodzą z południa Małopolski, może on stanowić ciekawy punkt wycieczki lub miejsce na sesję zdjęciową. Żółty szlak prowadzi ze Szlachtowej (miejscowość koło Szczawnicy) i trwa około półtorej godziny, prowadząc na szczyt. Trasa jest łatwa i pozbawiona jakichkolwiek utrudnień. Po drodze mija się bacówkę, przy której można usiąść, a przy okazji stworzyć kilka pięknych kadrów.

Sesja narzeńska w Pieninach? Dlaczego nie!

Czy warto było się wspinać? Co prawda pogoda nas nie oszczędzała, bo mimo słońca leniwie wychylającego się zza horyzontu towarzyszył nam dość zimny wiatr. Nie przeszkodziło to jednak naszym zakochańcom w skupieniu się na sobie. Alicja i Marcin byli niesamowici. Totalnie zapomnieli o mnie, dzięki czemu mogłem jako cichy obserwator oddać się dokumentowaniu ich gestów, szeptów, emocji. Choć jak się skupić na pracy, kiedy przed oczami wyłania się tak monumentalnie piękny obraz Tatr? Zapraszam Was do obejrzenia tych kilku kadrów. Mam nadzieję, że poczujecie się jakbyście sami tam byli!
Sesja zakochanych w Pieninach jest doskonałym pomysłem jeśli marzy Wam się sesja z daleka od wrzawy i zgiełku miasta, oraz niechcianych spojrzeń przechodniów. Idealna dla wstydliwych zakochanych! Brak świadków pozwala łatwiej wyrażać uczucia, które Was łączą

zobacz również

Sylwia i Tomek - Kameralny ślub w Zaciszu Gołkowic

Jagoda i Łukasz - Mustangiem do ślubu

Paulina i Michał - sesja narzeczeńska nad jeziorem

COMMENTS
ADD A COMMENT