...

Najważniejsza jest relacja między dwojgiem ludzi.

Każda para młoda, którą spotykam na swojej drodze jest niepowtarzalna – to na pewno sami wiecie. Ich miłość i wizja ślubu za każdym razem różni się od poprzedniej napotkanej pary i opowiada całkowicie inną historię.

Dlatego właśnie uwiecznienie tego w odpowiedni sposób jest dla mnie tak ważne. Pokazanie unikalności i wyjątkowości każdego mojego klienta jest dla mnie priorytetem – przez to nie jestem właśnie zwolennikiem sztucznego pozowania, a lekkiej porady i nakierowania na sposób patrzenia na reportaż ślubny. Ale o tym więcej w kolejnych akapitach.

Usiądźcie wygodnie i zapoznajcie się ze mną – w końcu otwarcie się przed aparatem to nie lada sprawa. I mówię to ja – fotograf!

Reportaż ślubny

Oferta zawiera całodniowy reportaż od przygotowań po oczepiny. Otrzymujecie od 500-1000 zdjęć wykonanych w stylu, który prezentuję na stronie. Czas oczekiwania to ok. miesiąca (ale zastrzegam sobie w umowie czas do max 3 miesięcy na wypadek przeszkód losowych). Gotowe zdjęcia oddaję Wam w formie cyfrowej na stylowym pendrive'ie oraz w wersji papierowej - 50 odbitek w formacie 15cm x21cm. Wszystko zamknięte w drewnianej, rustykalnej skrzynce. Do Waszej dyspozycji oddaję również na 6 miesięcy galerię on-line.

Cena: 800 zł

Sesja ślubna

Sesja ślubna w osobnym dniu to idealne zwieńczenie wesela i pamiątka na długie lata. Wykonamy ją w dowolnym wybranym przez Was miejscu. Czas trwania to na ogół 2-3 godziny. Oczywiście pomogę ze wszystkim, doradzę a podczas zdjęć będziecie czuli się jak na miłym spacerze. Spontaniczność i dobra atmosfera to u mnie podstawa!
Otrzymujecie minimum 70 zdjęć.

cena: 3999 zł

Portfolio

sesja zakochanych

To w głównej mierze wspaniały czas i pamiątka tego, że się zaręczyliście!
Poza wspomnianą genialną pamiątką dla siebie i bliskich, to jeden z najlepszych sposobów na zapoznanie się ze swoim fotografem!

Spotkanie na podpisanie umowy to jedno, a spotkanie „w terenie” to już całkiem inna sprawa! Na sesji narzeczeńskiej możemy się lepiej poznać przed Waszym wielkim dniem, zobaczycie po sesji „jak wychodzicie” na moich zdjęciach – dzięki temu w dniu ślubu powitamy się z radosnym uśmiechem

Sesja narzeczeńska

Cena: 449 zł

cena: 4299 zł

Jeśli zamiast odbitek wolicie otrzymać album ze zdjęciami, ta oferta jest specjalnie dla Was! Pakiet zawiera wszystko to co podstawowy reportaż od przygotowań po oczepiny z jedną różnicą.
Zamiast drewnianej skrzynki z odbitkami otrzymacie ode mnie pięknie oprawioną fotoksiążkę zawierającą 40 stron, wypełnioną wybranymi przez Was zdjęciami.

reportaż

z fotoksiążką

Jeśli jesteście zainteresowani innymi rodzajami albumów do wyboru,proszę kliknijcie poniższy link

Przygotowania

01

Ten czas spędzam na dokumentowaniu tych radosnych chwil oczekiwania na uroczystość. Może wydawać się to niepotrzebne, ale gwarantuje Wam że z łezką w oku będziecie potem oglądać chwile, których w tej gonitwie z lekkim stresem mogliście nie zauważyć. Wszędzie tam będę ja - ze swoim aparatem. Makijaż? Fryzjer? Rodzinka krzątająca się po domu? To wszystko tworzy Waszą historię!

Ceremonia ślubna

02

Najważniejsza część dnia czyli moment kiedy przyrzekacie sobie miłość aż po grób. Podczas Mszy Świętej staram się pozostawać jak najmniej widoczny, a jednocześnie być wszędzie tam gdzie powinienem. W swoich kadrach szukam gestów i emocji, ciekawych momentów. Wszystkiego co myślę odróżnia mnie od konkurencji.

Zabawa! Zabawa!

03

Nerwy puszczają, zaczynamy się bawić! W zasadzie Wy zaczynacie się bawić, dla mnie zaczyna się najbardziej pracochłonna część dnia. Od wielu ludzi słyszałem, że jestem najbardziej ruchliwym fotografem jakiego widzieli. Aby wyciągnąć z reportażu jak najwięcej, chcę być w każdym miejscu - wszędzie tam gdzie coś się dzieje! Aż do końca oczepin. Ba, jeśli pogoda dopiszę i znajdziecie czas oraz chęci na chwilę oddechu - wyskoczymy na trwającą 20-30 minut mini sesję plenerową.

— Ania

Dom weselny - kana

opinie

Planując wesele wiedziałam, że wybór fotografa jest kluczowy i miałam bardzo duże wymagania i oczekiwania wobec fotografa, którego wybiorę. Po zapoznaniu się z dostępnymi ofertami wybraliśmy z mężem Mateusz Indyk i to był strzał w 10! Polecam go jako fotografa, ze względu na umiejętności, ale także dlatego, że fantastycznie się z nim pracuje. Jest otwarty na propozycje, wizje i oczekiwania klientów - wiem o czym mówię, bo mieliśmy przyjemność współpracować dłuższą chwilę. Mateusz wykonywał naszą sesję narzeczeńską, fotografował całą uroczystość ślubną i wesele oraz sesję poślubną w plenerze. Ta ostatnia przyniosła sporo wyzwań (sesja w górach zimą), ale dzięki zaangażowaniu naszego fotografa i niemałej cierpliwości, mamy przepiękne zdjęcia, które układają się w całą historię. Polecam Mateusz Indyk wszystkim parom młodym, a szczególnie tym wymagającym 📷
kameralne-wesele-zacisze-golkowice

Sylwia

Dom weselny - Zacisze

Z czystym sumieniem mogę polecić Mateusza! Na naszym przyjęciu weselnym, gdzie było niewiele, bo około 35 os. zrobił kawał dobrej roboty! A to już duży wyczyn, przy tak małej ilości osób! Reportaż ślubny był znakomity. Mateusz był po prostu wszędzie. Wszystko wyszło bardzo naturalnie, atmosfera była bardzo luźna.

Szczęście, że udało nam się na niego trafić 📷 Mamy teraz cudną i mega profesjonalną pamiątkę fotograficzną.

Polecam wszystkim i zachęcam do przeglądnięcie strony Mateusza!!! 📷📷📷

Nie czekajcie - zróbmy to!

Przejrzyjcie jeszcze raz moje portfolio, zadzwońcie, porozmawiajmy! Jestem pewien, że złapiemy wspólny język!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.