...

fotografia ślubna

klasyczna. ponadczasowa.

Scroll to Continue

Mateusz Indyk

moja filozofia

To, co dla mnie ważne w fotografii to spontaniczność, dlatego często robię zdjęcia kiedy nikt nie patrzy. Te momenty, uchwycone "pomiędzy" nadają mojej opowieści Waszego niepowtarzalnego uroku. Wtedy - nie widząc mnie - jesteście w stu procentach sobą. Nie pracuję jednak jakby mnie całkiem nie było. Sporo rozmawiam i dużo się uśmiecham. Fotografia ślubna to moja wymarzona praca. Nie zawsze wiedziałem co będę w życiu robić (no bo jak pani w szkole pyta dzieci kim chcą być to nikt nie odpowie raczej, że fotografem ślubnym ;) dlatego odbyłam długą drogę zanim pochłonął mnie bez reszty świat najpiękniejszych w życiu emocji.

Dziś już wiem, że było warto. Zostać zaproszonym do uczestniczenia w czyimś najważniejszym dniu w życiu to dla mnie ogromne wyróżnienie. Dokumentacja prawdziwych emocji, łez, śmiechu, nerwowej krzątaniny, dzieci, które zawsze są dziećmi (kids will be kids), Waszych przyjaciół, którzy świetnie się bawią na Waszym weselu, to coś co ładuje moje baterie niewiarygodnie mocno. Nie lubię określeń typu „Wasza miłość zaklęta w kadrach”, ale możecie być pewni, że będę wszędzie tam gdzie warto uwiecznić choćby najmniejszą rzecz, która sprawia, że Wasz dzień jest wyjątkowy.

fotografia to dla mnie sztuka

03

02

01

Dynamizm

Historia

Emocje

Wielu twierdzi, że jestem najbardziej żywym fotografem jakiego widzieli. Prywatnie jestem żywym srebrem i to staram się przekładać na moją fotografię. Nie lubię statycznych, ustawianych ujęć, nie znoszę nudy. Biegam i obserwuję.

Chcę aby całość opowiadała piękną historię najszczęśliwszego dnia w Waszym życiu. Jak w każdej dobrej historii, ważne są również wątki poboczne dlatego jestem wszędzie tam gdzie Wasz wzrok nie sięga.

To czego szukam przede wszystim. Wszystkie te uśmiechy, momenty zamyślenia, łzy spływające po policzku. To one nadają sens mojej fotografii i sprawiają oglądając po latach te zdjęcia przeżywacie je tak jak w dniu ślubu.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.