...

ALBUMY FOTOGRAFICZNE

Przedstawiam tutaj szczegółową ofertę albumów fotograficznych. Podane ceny są określone jako minimalne, ponieważ każdy projekt indywidualnie dostosowuję do Waszych potrzeb czy to dodając więcej stron czy zaopatrując produkt w dodatkowe zdobienia. Każdy album może zostać wykonany z trzech rodzajów materiałów: tkanina, ekoskóra, aksamit oraz w szerokiej gamie kolorów. Szczegóły ustalimy osobiście na spotkaniu, gdzie pokaże Wam produkty demonstracyjne oraz wzorniki kolorów, papieru itp.

PRZEWIŃ W DÓŁ

Fotoksiążka

cena: od 340 zł

cena: od 499 zł

CENA: od 599 zł

Podstawowy produkt zawierający minimum 20 stron. Karty w Fotoksiążce są miękkie(gramatura 120), drukowane dwustronnie i klejone przy grzbiecie, przez co nie rozkładają się zupełnie na płasko.
Podstawowa wersja zawiera 20 stron, każde dwie kolejne to dodatkowy koszt 10 zł.

Dreambook to fotoksiążka w wersji premium. Inna metoda naświetlania powoduję, że kolory są bardziej nasycone, posiadają większą gramaturę(180) a więc są grubsze oraz rozkładają się jak w fotoalbumie na płasko. Podstawowa wersja zawiera 20 stron, każde kolejne dwie to dodatkowy koszt 15 zł.

Fotoalbum to najbardziej elegancka forma prezentacji zdjęć. Doskonałej jakości drukowanie lub naświetlanie na bardzo grubych kartach(gramatura 800), rozkładanych na płasko sprawi że taki album fotograficzny zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Podstawowa wersja zawiera 20 stron, każde kolejne dwie to dodatkowy koszt 30 zł.

zestaw albumów

3 MAX

Promocyjny zestaw fotoalbumów, czyli albumów rozkładanych na płasko o bardzo grubych kartach. Idealny zestaw dla siebie i np. dla rodziców ponieważ składa się z trzech egzemplarzy o wielkości 30x30cm Podstawowa wersja zawiera 20 stron. Każde kolejne dwie to koszt 50 zł. Wszystkie trzy egzemplarze muszą posiadać ten sam projekt.

cena: od 850zł

cena: od 700 zł

2+1 Medium

2+1 Large

Promocyjny zestaw fotoalbumów, czyli albumów rozkładanych na płasko o bardzo grubych kartach. Idealny zestaw dla siebie i np. dla rodziców ponieważ składa się z jednego egzemplarza o wielkości 30x30cm oraz dwóch mniejszych o wielkości 20x20cm. Podstawowa wersja zawiera 20 stron. Każde kolejne dwie to koszt 35 zł. Wszystkie trzy egzemplarze muszą posiadać ten sam projekt.

Promocyjny zestaw fotoalbumów, czyli albumów rozkładanych na płasko o bardzo grubych kartach. Idealny zestaw dla siebie i np. dla rodziców ponieważ składa się z jednego egzemplarza o wielkości 30x30cm oraz dwóch mniejszych o wielkości 25x25cm. Podstawowa wersja zawiera 20 stron. Każde kolejne dwie to koszt 40 zł. Wszystkie trzy egzemplarze muszą posiadać ten sam projekt.

cena: od 800 zł

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.