Wesele w Hotelu Beskid

Ślub tej dwójki zakochanych w sobie ludzi w hotelu Beskid to prawdziwy mix charakterów! Spokojny stonowany Damian i energiczna, zarażająca wszystkich wokół swym uśmiechem Justyna to mieszanka iście wybuchowa! Co ciekawe był to jeden z pierwszych ślubów na których pojawiłem się z aparatem. Atmosfera panująca tego dnia była bardzo gorąca i to nie tylko z powodu bardzo wysokiej temperatury jaka panowała tego upalnego letniego dnia. Justyna i Damian na miejsce wesela zdecydowali się wybrać usytuowany w centrum miasta, piękny hotel Beskid. Dzieli go dosłownie kilka minut spacerem od sądeckiej starówki i jeszcze mniej kroków od wspaniałego, zabytkowego kościoła kolejowego w którym to złożyli sobie przysięgę. Hotel Beskid zaoferował im piękną salę z niesamowitymi okrągłymi stołami, które osobiście uwielbiam! Nic nie wpływa na integracje gości jak posiadanie swoich kompanów na wyciągnięcie ręki i…kieliszka! W końcu toast dla młodej pary się należy. Żeby odetchnąć od niekończącej się zabawy (tutaj chapeau bas dla jednego z najlepszych dj jakich dotąd spotkałem – Kordian Baran!)można wybrać się na otoczony szklanymi fasadami taras. Aż chcę się usiąść na wygodnych sofach i wypić drinka pogrążając w rozmyślaniach. Wesele w hotelu Beskid to bez wątpienia dobry pomysł jeśli planujecie się pobrać na naszej sądeckiej ziemi.

Minisesja plenerowa

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie namówił ich na mini sesję plenerową w trakcie wesela. I to aż dwa razy! To idealna okazja na piękne fotografie oraz złapanie chwili wytchnienia od otaczającej nas zabawy. Jeśli dodamy do tego zabawę zimnymi ogniami po zmroku – efektu są doprawdy bajkowe. A wspomniany wcześniej taras na tyłach Hotelu Beskid nadawał się do tego znakomicie.

Fotograf na ślub Nowy Sącz

Bardzo dziękuję Justynie i Damianowi za zaufanie. Naprawdę cieszę się, że moglem towarzyszyć ich w tych wyjątkowych chwilach, które zapewne zapamiętają do końca życia. Ich wesele w hotelu Beskid to w zasadzie był odpoczynek, nie praca. A fotografie już na pewno nie pozwolą zapomnieć. Dość gadania, zapraszam do obejrzenia około 130 reporterskich kadrów. Smacznego!