...

Klaudia i Marcin
Ślub w pałacu

przewiń w dół

Klaudia i Marcin|Ślub w pałacu Długoszów w Gorlicach

Klaudia i Marcin to kolejna młoda para, która trafiła pod mój obiektyw. Cudowna dwójka młodych ludzi zaczynających swoją drogę przez życie. Uwielbiam współpracę z takimi osobami – pełni energii, szalonych pomysłów i uczuć – zakochani w sobie nowożeńcy, ślubujący sobie dozgonną miłość w otoczeniu najbliższych osób. Dzięki temu moja praca staje się jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. Tego dnia dopisała nam niesamowita pogoda, słoneczne niebo i ciepła letnia aura sprawiały że mający się odbyć ślub w pałacu na długo zapadł mi w pamięci.

Ślub w pałacu Długoszów – idealne miejsce na wesele

Klaudia i Marcin wpadli na niebanalny pomysł. Chcieli aby ich ślub odbył się w naprawdę wyjątkowych warunkach. Dlatego swoje wesele zorganizowali w pałacu Długoszów położonym w Siarach koło Gorlic w województwie małopolskim. Jest to zabytkowy dwór otoczony okazałym parkiem wraz pokrytymi gęstym bluszczem kolumnadami. Wybudowano go na początku XX wieku w stylu neobarokowym z inicjatywy Władysława Długosza, galicyjskiego przemysłowca naftowego. Pełen uroku ceglany budynek dworu przyciąga wzrok i zachwyca wszystkich, którzy odwiedzą to miejsce. Pamiętam, że kilka lat wcześniej kiedy byłem tutaj na spacerze marzyło mi się aby trafić w to miejsce na ślub z aparatem w ręce – Klaudia i Marcin spełnili to małe życzenie. Dzięki nim ten dworek na jeden dzień stał się świadkiem wielu pięknych chwil i wzruszeń.

Niezapomniane wesele w pałacu pełnym klimatu

Najważniejszy dzień Klaudii i Marcina odbył się z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu natury pięknego parku okalającego pałac Długoszów w Gorlicach. Wierzę, że miejsce takie jak to pozwala na jeszcze pełniejsze przeżywanie tych cudownych chwil towarzyszących ślubowaniu sobie miłości na resztę życia. Dzień zaczął się od przygotowań podczas których pomagali przyszłym nowożeńcom najbliżsi oraz wspaniałe: Kap-Kap Make Up by Kasia oraz Sylwia Hełmecka odpowiedzialne za makijaż oraz fryzury. Z przyjemnością fotografowałem Klaudie w cudownej kreacji stworzonej przez 7 Stars Suknie ślubne i wieczorowe. Po bardzo wzruszającym błogosławieństwie, pełni dobrego humoru i energii Państwo młodzi udali się do Kościoła pod wezwaniem Świętego Wojciecha. A kościół to był moi mili wyjątkowi – zdecydowanie najpiękniejsze miejsce tego rodzaju jakie fotografowałem w swojej karierze. Po ceremonii zaślubin zaślubin goście wraz z parą młodą udali się na miejsce wesela w pałacu Długoszów w Gorlicach.
Wnętrza pałacu choć same w sobie cudowne, zostały przepięknie przystrojone i nabrały jeszcze rustykalnego klimatu dzięki Pracowni Florystycznej Eustoma. Goście już od samego początku doskonale się bawili, oddając się tańcom i pląsom aż do samego rana. Na weselu Klaudii i Marcina nie zabrakło wyjątkowych rozmów, dokazywania, uścisków i wzruszeń. Masę emocji i śmiechu zapewniła fotobudka, ale nie taka zwyczajna jaką znacie. Tutaj mieliśmy do czynienia z niesamowitą rustykalną przyczepką do której goście mogli się udać aby pstryknąć wesołe pamiątkowe zdjęcia. Jeśli macie ochotę na więcej szczegółów z tej cudownej imprezy zapraszam do obejrzenia reportażu który wykonałem. Zdjęcia oddają więcej niż tysiące nawet słów! Zapraszam serdecznie!

zobacz również

Sylwia i Tomek - Kameralny ślub w Zaciszu Gołkowic

Jagoda i Łukasz - Mustangiem do ślubu

Paulina i Michał - sesja narzeczeńska nad jeziorem

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.