...

Joanna i Carlos

przewiń w dół

Ślub polsko-hiszpański w Krynicy Zdroju

Jakiś czas temu miałem okazję fotografować wspaniały ślub Joanny i Carlosa. Para młoda na swój kameralny polsko-hiszpański ślub wybrała rodzinne okolice Joanny. Karczma Cichy Kącik położona w malowniczej dolinie Krynicy Zdrój to idealne miejsce na przeżywanie z najbliższymi tego jednego z najważniejszych dni w swoim życiu. Drewniana góralska karczma otoczona zielonymi wzgórzami staje się punktem gdzie wzruszenia, radość, zabawa i biesiada zdają się zawładnąć sercami gości.

Ślub polsko-hiszpański to emocje

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście jak może wyglądać połączenie polskiej biesiady z hiszpańskim temperamentem to w tym blogu postaram się znaleźć dla Was odpowiedź. Ślub polsko-hiszpański Joanny i Carlosa aż kipiał od emocji. Począwszy od wesołego harmidru podczas przygotowań w domu i w hotelu, poprzez łzy szczęścia podczas ceremonii w kościele aż po totalny ogień na parkiecie. Joanna i Carlos postawili na totalny luz w tym dniu, co przełożyło się na atmosferę całego wydarzenia. Goście nie czuli się skrępowani oddając całkowicie zabawie.

Kameralne przyjęcie w karczmie Cichy Kącik

Zawsze uważałem, że liczy się to jak ludzie się bawią, a nie wielkość przyjęcia. Z powodu ograniczeń logistycznych spowodowanych pandemią covid-19 Joanna i Carlos mogli pozwolić sobie jedynie na mniejszą liczbę gości. Jak można zobaczyć na poniższych zdjęciach całkowicie im to nie przeszkadzało. DJ przygotował zestaw hitów zarówno dla polskiej jak i hiszpańskiej części rodziny i przyjaciół. Co tu dużo mówić, porwał na parkiet zarówno młodszych jak i starszych uczestników tego polsko-hiszpańskiego wesela. W środku można było usiąść przy przystrojonych w białe gipsówki stołach, wypełnionych pysznym jedzeniem oraz hiszpańskimi winami. Na zewnątrz czekały stoły, wielki grill oraz…cygara! I wiecie co? Goście bawili się świetnie!

Moim zdaniem Joanna i Carlos wspaniale dopasowali ten wyjątkowy ślub polsko-hiszpański do swoich oczekiwań, ale i do oczekiwań swoich gości. Mam nadzieję, że Wam też się spodoba mój reportaż fotograficzny z tego pięknego dnia. Dajcie znać w komentarzach!


zobacz również

Sylwia i Tomek - Kameralny ślub w Zaciszu Gołkowic

Jagoda i Łukasz - Mustangiem do ślubu

Paulina i Michał - sesja narzeczeńska nad jeziorem

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.